biorezonans

biorezonans

Postprzez marathon » Nie Gru 11, 2011 12:06 am

Witam,

Mam zdiagnozowaną borelioze, neouroborelioze.
Nie biorę antybiotyków. Leczę sie od 3 miesięcy za pomocą biorezonansu.
Po kilku wizytach prawie całkowicie zniknęły ostre objawy neuro.

Proszę o informacje czy ktoś ma próbował biorezonansu i ma jakieś doświadczenia w terapii.
NIe wiem czy faktycznie uda się całkowicie usunąc borelie za pomocą tej terapii.

Jeśli wątek będzie się rozwijał w kierunku SPAMu, to tamże wyląduje.
EG
marathon

Re: biorezonans

Postprzez Nalewka » Czw Lut 02, 2012 12:03 am

marathon napisał(a):Mam zdiagnozowaną borelioze, neouroborelioze.
Nie biorę antybiotyków. Leczę sie od 3 miesięcy za pomocą biorezonansu.
Po kilku wizytach prawie całkowicie zniknęły ostre objawy neuro.

Każdy wybiera sobie taki sposób działania, jaki mu najbardziej odpowiada. Tak więc to twój wybór.

Jeśli masz diagnozę BB to leczenie powinno wyglądać nieco inaczej. Chyba, że diagnozę postawił ten sam, albo jakiś inny aparat pt. cuda-wianki.

Nie namawiam do brania antybiotyków całymi latami, namawiam jednak do leczenia (a nie do płacenia komuś za podłączanie do kontaktu :P). Bo biorezonans nie jest leczeniem. A na pewno nie leczy się tym zdiagnozowanej neuroboreliozy.

- http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1658 ... t=Abstract
Awatar użytkownika
Nalewka

Postprzez marathon » Sob Lut 04, 2012 10:16 pm

Witaj!

Chcę podkreślić, że nie jestem przeciwnikiem standardowego leczenia - choć w przypadku BB nie podjąłem jeszcze takiego.
Podchodzę b. sceptycznie do 'medycyny alternatywnej', ale oceniam suche fakty a wygląda to tak:
Od 2010 rozpoczęły się drobne problemy z wnioskowaniem , kreatywnością - pomyślałem zmęczenie intesnywną pracą umysłową - wspomagenie bilobilem.
Od II kwartału 2011 pojawiały się nowe objawy: totalny brak energii (wcześniej duża aktywność fizyczna - półmaratony i inne systematycznie uprawiane sporty), problemy z wnioskowaniem, pamięcia, artykulacją, kołatanie serca, zawroty głowy, zapominanie wcześniej nabytych umiejętności, chwile lekkiego otępienia, zmiana w typowych zachowaniach . III kwartał - do tego dochodzi 'rozłożenie' układu nerwowego, rozdrażnienie - szybkie zmiany , które budziły przerażenie. VIII.2011 - Całkiem przypadkowo przy okazji podstawowych badań robie test Elisa, wyniki: IGg - w normie, IGm - 84. - poczytałem i mimo wszystko poczułem wielką ulgę - mimo że, to jest BB - ale za to wiem juz co mi dolega! Znowu przypadkiem pierwszy kontakt mam z lekarzem, który od kilkunastu lat praktykuje biorezonans - decyduje się na terapie - IX.2011 . Po dwóch wizytaych mijają ostre objawy, po następnych następuje całkowite wygaszenie objawów. W listopadzie wykonałem znowu Elisa: IGg w normie, IGm - 60. Początkowo co tydzień teraz juz co trzy tygodnie korzystam z terapi. I masz rację może nie można tego nazwać leczeniem ale dopóki będzie to skutkowało i nie będzie objawów nie planuje terapi antybiotykami. Obecnie praktycznie zapomniałem o BB, wróciłem do sportu, skutecznej, umsyłowej pracy - w marcu planuje wykonać bardziej miarodajne badania na BB. Terapia biorezonasem dotyczy również koinfekcji. To tyle w temacie, jak będą dalsze sukcesy/porażki , dam znać ;)
marathon

Postprzez piotr.kurkiewicz » Wto Lut 07, 2012 8:58 pm

Witam
Może wywołam swoją wypowiedzią konsternację-sam od kilku lat korzystam z tzw biorezonansu,widzę u siebie efekty .Jak o tym mówie np kolegom lekarzom,patrzą na mnie jak na wariata.Ja każdemu choremu na borelioze mówię niejednokrtonie tak: dla jednych ten biorezonans to placebo,dla innych nie-gdyby to było li tylko placebo, juz dawno przestały by istnieć punkty czy gabinety oferujące tego typu "placebo-terapię"
Poprostu by splajtowały!
piotrek kurkiewicz
Warto-dla zaintereswanych-poczytać np o metodzie dr Volla i teorii dr Clarck(jest sporo informacji o nich w internecie)
piotr.kurkiewicz

Postprzez marathon » Pią Lut 17, 2012 12:27 am

Zgadza się. Jednemu terapia przy uzyciu biorezonansu pomaga bardziej drugiemu mniej.
Obserwując pacjentów w okresie 6 miesięcy w gabinecie biorezonansu, 70% - to przypadki BB.
Poprawa się utrzymuje choć stale BB pojawia się w badaniu 'muscle test' i ciąglę korzystam z biorezonansu.
Mam stale drobne dolegliwości - szczególnie pojawiąjące się zmiany skórne na plecach - pojawiąją sie co pewien czas wieczorem i znikają. Psycha raczej OK - nabieram coraz większej pewności i wracam do dawnego błysku - choś stale podświadomie obawiam się aby dawne koszmary nie wróciły. Analizując terpaię od strony biorezonasu mogę powiedzieć, że nie poznałem przypadku całkowitego wyleczenia. Lekarze posługujący się biorezonansem błądzą stale w zakresie terpaii BB i ciągle zbierają doświadczenie. Mam wrażenie że biorezonans jest dobrym półśrodkiem niwelującym chwilowo objawy BB ale co dalej... Z drugiej strony terapia antybiotykami - również nie znam przypadków całkowitego wyleczenia , skuteczność słaba.
Jutro odwiedzam Volla (badanie) - słyszałem różne opinie na ten temat.

ps. ktoś ma doświadczenie we wspomaganiu/skuteczności kuracji czystkiem oraz kroplami oregano?
marathon

Postprzez tanzania » Pon Lut 27, 2012 8:09 pm

piotr.kurkiewicz napisał(a):Witam
Ja każdemu choremu na borelioze mówię niejednokrtonie tak: dla jednych ten biorezonans to placebo,dla innych nie-gdyby to było li tylko placebo, juz dawno przestały by istnieć punkty czy gabinety oferujące tego typu "placebo-terapię"

Odnośnie placebo, zacytuję dostępny fragment z charakterów:
"Słowa wypowiadane przez lekarza i rytuały, które stosuje, zmieniają chemię i przebieg połączeń w mózgu. A ponieważ zarówno placebo, jak i aktywne substancje aktywują te same mechanizmy, to czynniki psychologiczne wpływają także na działanie leków. "

http://www.charaktery.eu/charaktery/201 ... m%C3%B3zg/

Warto więc do leczenia podchodzić z wiarą, co ciekawe, takie intencjonalne podejście zdaję się cechować osoby leczące ziołami. Na forum Biosłone http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=21668.msg153086#new odezwała się osoba która twierdzi, że wyleczyła się ich metodami, mam nadzieje, że rozwinie swój wątek.
Awatar użytkownika
tanzania

Postprzez marathon » Śro Lut 29, 2012 10:16 pm

Witam,

Jestem po diagnostyce metodą voll'a:
- chlamydia, babesia, piroplasmia + oczywiście borellia burgdorferi, bissettii, zoomasstigina ? (...).

Proszę o informacje czy ktoś miał podobną kombinację i jak z tym działać.
Jeżeli nie będzie efektów terapiami alternatywnymi - rozważam lekarza ILADS.

Obecnie niestety pojawiały sie objawy, problemy z wnioskowaniem, zmęczenie, artykulacja ...

Będę wdzięczny za podpowiedzi osob z doświadczeniem w podobnych kombinacjach bakterii.

pozdrowienia,
marathon

Postprzez scorpions_1 » Śro Cze 27, 2012 9:22 pm

Witam,

mi również pomogła terapia biorezonansem. Usunięto mi boreliozę i już od paru miesięcy nie mam nawrotów, a wszystkie bóle związane z tą chorobą znikneły :) od lat nie czułam się tak dobrze :) antybiotykoterapia w leczeniu boreliozy nie zawsze jest skuteczna, ale tak długie przyjmowanie ogromnej ilości leków działa destrukcyjnie na nasz organizm, aż strach pomyśleć co później zostanie z naszej wątroby ! za to terapia biorezonansem jest w pełni nieinwazyjna...nie ma leków ani innych preparatów, działa się jedynie odpowiednio dobraną częstotliwością (która nie działa na nasz organizm w żaden sposób negatywnie), pod wpływem której bakteria, najprościej rzecz ujmując zaczyna intensywnie drgać i się rozpada. Świetnie to pokazuje filmik http://www.youtube.com/watch?v=QCQ2Sutl ... re=related .
scorpions_1

Postprzez Nalewka » Śro Cze 27, 2012 11:00 pm

Ciekawe, że biorezonans pomaga forumowiczom z jednym postem w życiorysie :P
Czuję zapach pieniędzy... :lol:
Awatar użytkownika
Nalewka

Postprzez scorpions_1 » Śro Cze 27, 2012 11:30 pm

a ile postów muszę mieć, żeby być wiarygodna? dla osoby, której udało się wygrać walkę z boreliozą ( a Ci którzy to przeszli wiedzą co to znaczy) to odkrycie nowej metody która pomaga ludziom w walce z tą przebiegłą chorobą to coś naprawdę ważnego...wiem jak dużo osób ma ten sam problem, bo kiedyś sama szukałam pomocy...a jak znalazłam metodę która mi pomogła i zapewnie nie tylko mi to chcę poinformować innych że coś takiego istnieje bo każda informacja jest w tym przypadku ważna...dlaczego miałabym trzymać to w tajemnicy? otwarcie mogę powiedzieć że mi się udało usunąć boreliozę i każdemu życzę tego samego :)
scorpions_1

Następna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości