Czym wywołać herxa ?

Czym wywołać herxa ?

Postprzez mackoz » Nie Maj 20, 2012 9:55 pm

Czy jest jakiś sposób na wywołanie herxa, aby potwierdzić podejrzenie boreliozy ? Chodzi mi głownie o sposób który nie bedzie wiązał sie ze zdobyciem recepty :) Czy istnieje jeszcze jakiś specyfik prócz wyciągu z pestek grejpfruta ?
mackoz

Re: Czym wywołać herxa ?

Postprzez Nalewka » Wto Maj 22, 2012 9:14 pm

O ile wiem nanosrebro czasem daje takie skutki, ale czy to jest herx? To samo z ozonem, niektórymi ziołami i wysiłkiem fizycznym... Ale czy to jest naprawdę herx?
Awatar użytkownika
Nalewka

Postprzez mackoz » Czw Maj 31, 2012 5:20 pm

Czy znane są komuś przypadki gdzie aspiryna wywołała herxa ? czy raczej to reakcja uczuleniowa ?
mackoz

Postprzez gwiazda1971 » Czw Sie 09, 2012 9:15 pm

aspiryne biore od lat i jest ok ale wiem że grono ludzi jest na nią uczulone
gwiazda1971

Postprzez linka » Nie Mar 30, 2014 10:44 pm

hej, jestem pewnie malo douczona, staram sie nie szperac po internecie bo to tylko wywoluje u mnie depresjie i panika. ale
czy ja dobrze rozumiem ze herx to objawy umierania bakterii? jezeli tak to ja w trakcie antybiotykow nic takiego nie maialam, wrecz przeciwnie czulam sie bardzo dobrze. po leczeniu mialam kilko dniowe kiepskie stany, ale otem przez okolo miesiaca prawie zadnych obiawow. teraz czuje sie strasznie, jestem totalnie struta i czuje jak bym miala cialo pod pradem. czy mozliwe ze dopiero teraz zaczynam sie czyscic. czy moze to nawrot??
linka

Wróć do Herxy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości