Jak pomóc przy antybiotykach?

Coś na wzmocnienie i nie tylko Suplementy są bardzo ważnym czynnikiem w leczeniu

Re: Jak pomóc przy antybiotykach?

Postprzez biedronka » Pią Cze 21, 2013 6:25 pm

Na wątrobę biorę ostropest, kolega Marcin polecał ;) Wyczytałam jednak u Anetki liv52 i też sobie już kupiłam., na jelita debutir i inulinę, . z preparatów wzmacniających - piję jeżówkę, wziełam serię biostyminy, łykam tran, spirulinę, chlorellę. acerollę ., Tak jak Hilis napisała - jak się da to najlepiej naturalne, takie jest moje zdanie i staram się tak robić.
Awatar użytkownika
biedronka

Postprzez migotka » Wto Lip 01, 2014 12:30 am

Jak wiadomo, czosnek zbawiennie działa na nasze układy trawienne podczas antybiotykoterapii. Chciałam Was zapytać, czy taki czosnek w kapsułkach też ma działanie antygrzybicze? Codziennie pracuję i ciężko byłoby zionąć czochajem wokoło... A z tabletką-to tak trochę przyjemniej chyba by było. ;)
migotka

Miejscowość: Wielkopolska, Poznań

Postprzez BIANCA » Czw Lip 03, 2014 3:23 pm

Droga migotko jeśli chodzi o czosnek to działa tylko świeży. W postaci tabletek, kapsułek i ziół jest bezwartościowy. Najlepiej na wieczór zrób sobie kanapnkę z czosnkiem rano nie będzie nic czuć, wiem bo sama to przerabiałam ważne zeby czosnek dokładnie zmiażdzyć Sposobów podania świeżego czosnku jest wiele możesz
- rozdrobniony ząbek czosnku w 1/2 szklanki mleka, pić 1 – 3 razy dziennie lub
- rozdrobniony ząbek czosnku w 1/2 szklanki soku warzywnego, pić 1 – 3 razy dziennie lub
- rozdrobniony ząbek czosnku na kanapki
pozdrawiam
Bianca
BIANCA

Postprzez migotka » Śro Lip 09, 2014 12:24 am

Dziękuję za pomoc! Chętnie wykorzystam Twoje porady ! :) Dobrze, że lubię czosnek! :)
migotka

Miejscowość: Wielkopolska, Poznań

Poprzednia

Wróć do Suplementy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość