Wyżalnia

Re: Wyżalnia

Postprzez rafaello3 » Śro Lis 12, 2014 11:46 pm

Drogie koleżanki i koledzy śpieszę wa powiedzieć ,że jestem zdrów :D .Dziś odebrałem wynik PRC real tim i wynik jednoznacznie potwierdził ,że po 2 latach ciężkich bojów i zastosowanych różnych terapii jestem zdrów .Ostatnimi czasy stosowałem zioła Japońskie i to one mi najbardziej pomogły :D
rafaello3

Re: Wyżalnia

Postprzez rafaello3 » Wto Lis 10, 2015 1:50 am

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy i wierzy we własne siły i nie tylko to warto przeczytać ,co teraz napiszę .W sobotę byłem na Jasnej Górze na zawierzeniach i wielu historii się nasłuchałem na temat cudownych uzdrowień .Moja koleżanka po 2 takich zawierzeniach dostała pracę bardzo dobrą na pełen etat .Sama to powiedziała publicznie ,że to właśnie dzięki zawierzeniu .Takie specjalne msze odbywają się co miesiąc w pierwszą sobotę miesiąca o 18-30 na Jasnej Górze .Warto poczytać na internecie na ten temat i może warto pojechać i też doświadczyć cudu i być uzdrowionym.O 20 jest spotkanie i ludzie opowiadają własne historie ,jak zostali uleczeni cudownie .A z tego ,co się nasłuchałem ,to wielu ludzi zostało uzdrowionych .Warto pomyśleć o tym ,a nóż się uda .Pozdrawiam .
rafaello3

Poprzednia

Wróć do Kącik spamera

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości