Sauna

Sauna

Postprzez Ranko » Pią Sie 26, 2016 10:59 am

Witam. Zakładam oddzielny wątek dotyczący korzystania z sauny podczas boreliozy. Temat zapewne był już poruszany, ale możemy tutaj zrobić takie małe resume. Oczywiście sauna sama w sobie z boreliozy nikogo nie wyleczy, ale myślę, że może pomóc. Ja z własnego doświadczenia wiem, że zawsze po saunie nie wiedząc jeszcze, że mam boreliozę czułem się lepiej. Teraz gdy już trochę się troszkę "doedukowałem" wiem, że wygrzewanie jest pomocne w walce z infekcją. Przeczytałem ostatnio chyba w książce pt. "Naturalne leczenie boreliozy", że krętki giną w temperaturze 42'C. Autor twierdzi, że wygrzewanie mu pomogło... W innych źródłach też można znaleźć informacje o pomocnych właściwościach sauny. Gdzieś też czytałem, że bardziej parowa niż sucha.
I teraz kilka pytań - czy ktoś wspomagał się sauną podczas leczenia, czy możliwe jest podgrzanie organizmu do takiej temperatury (jest to niebezpieczna dla zdrowia), ale może biorąc pod uwagę termoregulację... A może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób korzystania z sauny podczas choroby.
Pozdrawiam serdecznie
Ranko

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości