Problemy z plecami, sztywność, bóle nogi - Bolerioza?

Czyli o tym, jak przebiega nasze leczenie Tutaj możecie spisywać swoje historie

Re: Problemy z plecami, sztywność, bóle nogi - Bolerioza?

Postprzez ada_70 » Pon Paź 17, 2016 4:13 pm

tomek76 napisał(a):Nie wiem czy coś można dodać na odtruwanie głowy? Słyszałem o węglu aktywnym, chlorelli.
Żołądek i jelita dają radę, tzn nic się nie dzieje, abx wpadają jak cukierki.

Jest chlorella, Enterosgel, spiruina, ziemia okrzemkowa, węgiel itd. Trzeba coś wybrać i zacząć stosować.
ada_70

Postprzez Bart » Sob Gru 17, 2016 1:16 pm

No i jak tam kolega się czuje? Jakieś postępy w leczeniu?
Bart

Postprzez tomek76 » Nie Gru 18, 2016 8:30 pm

Witajcie. Dzięki.
Tak, w końcu się coś ruszyło po 6,5 miesiąca leczenia. Zmniejszyło się nasilenie prawie wszystkich objawów, oprócz szumów, pisków usznych. Nie chcę zapeszyć, chciałem jeszcze poczekać kilka dni z raportem, ale jeśli pytacie to odpisuję od razu. Najważniejsze odpuścił ból głowy który był codziennie od pół roku, w końcu da się funkcjonować. Teraz zdarza się rzadko, a nawet jak się pojawia to jest skala 2 na 10 a nie 7 na 10.
Wdrożyłem na detox chlorellę, ashwangandę, andrographis, gotu colę i melatoninę na głębszy sen (który pozwala na lepszą regenerację układu nerwowego). To wszystko podpowiedział mi Jan Oruba. Te zioła w kapsułkach zażywam pomiędzy abx - w środku dnia i późno wieczorem przed snem.
Poprawa nastąpiła zaraz po wizycie u dr K. 30.11, jak byłem u niego jeszcze nie czułem w ogóle poprawy i narzekałem, zastanawiałem się nawet żeby odpuścić już te abx jeśli nic nie daje. Ale po kilku dniach nastąpił upragniony przełom i z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Skończyłem zestaw abx z levoxą - 4 miesiące, to też pewnie zrobiło swoje, odpuściła sztywność. Teraz zaczynam nowy zestaw: znowu doxy, bisteptol na zmianę z klimdacymina i macromax. Jeszcze nie wszystko wdrożyłem, dokładam kolejne. Pojawiają się dni, że chce się mocno żyć, jest energia i nie myślę o chorobie - to bardzo ważne, tylko automatem przyjmuje abx i suple.
Fizycznie jeszcze daleko mi do dobrego stanu ale jak porównuję spotkanie wigilijne firmowe rok temu gdzie nie byłem w stanie wysiedzieć 15 min ciągiem i mnie wszystko bolało, a teraz gdzie w dobrym humorze posiedziałem 3 godziny i nie myślałem tylko o tym żeby iść do domu i się położyć - to jest to znacząca poprawa. Wiem że plecy nie zregenerują się pewnie szybko, jeżeli w ogóle, bo bolące lędźwie i sztywność to był mój główny problem.
Jadę dalej z abx - nowym zestawem. Papu mam do 10 lutego, wtedy kolejna wizyta. Mam nadzieję, że leczenie będzie się posuwało do przodu.
tomek76

Postprzez tomek76 » Pon Lut 20, 2017 2:58 pm

Witam,
Kolejny raporcik. 9 miesiąc leczenia ILADS. Idzie do przodu, teraz ostatnie dwa miesiące pomału, ale zauważalnie, nie tak spektakularnie jak w grudniu. Z pleców (lędźwi), prawej nogi nie chcę mi "to" wyleźć. Są dni że jest całkiem nieźle, trafiają się też takie że jest gorzej. Ogólnie jest energia do życia to bardzo ważne dla mnie + optymistyczne patrzenie w przyszłość. Nie wiem czy uda mi się całkiem wyleczyć plecy żeby nie bolały + nie było sztywności. Lekarz twierdzi że to ostatnie 3-4 miesiące abx. Teraz jest Tinidazol na cysty + zamur + macromac + doxy, sprawdzamy czy coś w cystach pochowane siedzi, na ostatni miesiąc, dwa mają być wlewy - niby najmocniejszy antybiotyk Biotrakson który ma pozamiatać do końca. Zażywam 8-10 tabletek abx dziennie a przyznam że w ogóle tego nie czuje w organizmie, ani żołądek nie nawala ani jelita - na razie. Zdaje sobie sprawę że się może to odbić w przyszłości. W głowie czasami tylko jest uścisk ale skala 2 na 10. Tak, że do pełni szczęścia brakuje mi aby nie bolały mnie plecy + noga, to w sumie był najmocniejszy objaw od początku, zobaczymy co dalej. Chcę skończyć z abx, włączyć zioła i liczę że będzie coraz lepiej.
tomek76

Postprzez pavok » Czw Sie 03, 2017 9:08 pm

Tomaszu co u ciebie? Mam podobna historie - tak jak tobie bol kręgosłupa mi nie odpuszcza przy leczeniu. Jak jest teraz u ciebie?
pavok

Postprzez tomek76 » Nie Wrz 03, 2017 7:28 pm

Skończyłem dwa miesiące temu antybiotyki, teraz przechodzę na zioła. Miałem mieć jeszcze biotrakson wlewy abx ale zrezygnowałem na chwilę obecnę. Ostatnie 4 miesiące abx stałem w miejscu więc je zawiesiłem. Ogólnie było 13 miesięcy antybiotyków. Dwa dni temu zacząłem zioła, zobaczymy czy pójdzie coś do przodu. Została mi sztywność w plecach, nogach, ogólnie prawa strona. Czasami noga drętwieje, piekące stopy (chyba bartonella). Swój ogólnie stan objawów oceniam na 4 w skali (1 - bardzo dobrze, 10 źle).
tomek76

Postprzez pavok » Nie Wrz 03, 2017 8:34 pm

Ja mając takie same objawy także przechldze na zioła. Mi niestety antybiotyki nie pomagają, nadzieja w ziołach.
pavok

Poprzednia

Wróć do Co u nas?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość