Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Badania dotyczące boreliozy

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Postprzez koczok700 » Śro Wrz 12, 2018 3:36 pm

Moje problemy to głównie bolące mnie nieustannie łydki i nawracające bóle gardła. Podczas 10dniowej głodówki łydki przestały mnie boleć około 7dnia. Po powrocie do normalnego jedzenia znowu mnie bolą. Na diecie wegańskiej wyeliminowałem ból gardła. Po powrocie do normalnego żywienia, ból wrócił. Na jakie koinfekcje mam zrobić badania przy tych objawach? Oczywiście jest ich całe mnóstwo ale te są charakterystyczne dla mojego typu boreliozy. Kiedy biorę duomox wszystko mi przechodzi, więc jestem pewny boreliozy. Oczywiście jakieś 5lat temu miałem kleszcza, rumień i miesiąc unidoxu, który wyleczył mnie na chwilę. Od tej pory objawy się utrzymują i pomaga jedynie duomox, którego brania zaprzestałem rok temu, ponieważ nie chcę tego cholerstwa uodparniać. Dieta ketogeniczna lub dieta raw są pomocne ale żadnej z nich nie stosowałem wystarczająco długo. Proszę o pomoc
Edit: według opisów objawow to bartonella(nawracające bóle gardła i bóle łydek)
Moje łydki drżą, mrowią bez ustanku a kiedy zjem coś niedozwolonego od razu pojawia się silne ich pieczenie. Dodatkowo ostatnio zdiagnozowano u mnie niedoczynność spowodowaną przez hashimoto. Tyle że wyniki w zaskakująco szybkim tempie się pogorszyły. Przez pół roku od hashimoto jestem w niedoczynności a to mało prawdopodobne by powodem realnym rzeczywiście było hashi. Poza tym jestem szczupły i usg nie pokazuje żadnych guzków co jest rzadkie przy hashi. Dziwnym też objawem przy chorobach tarczycy jest ból łydek.
koczok700

Re: Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Postprzez koczok700 » Śro Wrz 12, 2018 6:00 pm

Niestety nie mogę już edytować posta. Zacznę od objawów, które pamiętam najwcześniej. Od urodzenia mam zmiany skórne w postaci białych plam. To raczej nie jest bielactwo, ponieważ kształty są nieregularne i często się cofają, zmieniają kształt. Świadczą one prawdopodobnie o chorobie autoimmunologicznej ale nie wiem jakiej. Ze skórnych problemów mam rubinowo-krwiste plamki na ciele. Głównie klatka piersiowa, brzuch i na palcu dłoni. Nie jest ich za dużo i nie pamiętam kiedy powstały. Następnie rok 2013 i borelioza. Najpierw rumień i objawy grypopodobne z gorączką dochodzącą 40stopni celsjusza. Następnie rozpoznanie, miesiąc unidoxu i spokój do następnego lata. Od tej pory rok rocznie wraz z latem pojawiały się objawy. Najpierw bóle kolan, później bóle stawów skokowych, następnie potworne bóle łydek(uczucie pieczenia, drganie i mrowienie) oraz okresowe palenie stóp jak przy infekcji grzybiczej, której nie mam. Z tych objawów pozostały mi łydki, które najmocniej bolą właśnie podczas upalnych dni. Zimą jest znacznie lepiej. Ostatnio dowiedziałem się też o hashimoto i niedoczynności. Jestem zdeterminowany by się wyleczyć, potrzebuję tylko kierunku diagnostycznego. Z tego co czytam to hashimoto wywołuje wirus EBV, yersinia i H. pylori. Moje pytanie, czy robić badania na te trzy koinfekcje i leczyć to, czy jednak dopiero wyleczenie boreliozy wyzwoli mnie z hashimoto? Nie wiem czy robić Babeszjoze, Burgdorferi, Chlamydię, Bartonellę, Mykoplazmozę czy coś innego? Oczywiście tylko IGG, bo u mnie ciągnie się to od lat. Robiłem western blot z trzy razy rok rocznie w IGG oraz IGM i oba wyniki były negatywne. Czy można opierać się na tym teście czy robić full LTT?
koczok700

Re: Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Postprzez koczok700 » Śro Wrz 12, 2018 7:46 pm

Zapomniałem o jeszze jednym: strasznie mnie bola łydki kiedy jest okres letni, gorąco na dworze, oraz pod kołdrą. Czy ktoś wie jaka koinfekcja wywołuje takie bóle?
koczok700

Wróć do Diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości