Badanie "Potencjały wzrokowe wywołane (VEP)"

Badania dotyczące boreliozy

Re: Badanie "Potencjały wzrokowe wywołane (VEP)"

Postprzez rycerz » Sob Sie 25, 2012 3:40 pm

Greta napisał(a):Do śnieżenia można się przyzwyczaić, do męciorów w sumie też, ale dalej chopie już nie idź tą drogą.
Ten ból w oczodole to mi się niedobrze kojarzy :?

Jaką drogą? I z czym Ci się kojarzy?
Awatar użytkownika
rycerz

Re: Badanie "Potencjały wzrokowe wywołane (VEP)"

Postprzez Greta » Pon Sie 27, 2012 1:38 am

Drogą boreliozowych atrakcji wzrokowych ;] Śnieżenie, męty...
Ból w oczodole kojarzy mi się z podwójnym widzeniem, albo i z potrójnym. Przy czym przez pierwsze ok. pół roku dwojenia nie potrafiłam stwierdzić na czym polega problem. Aż którego pięknego ranka (dzień wcześniej miałam mocno nasilone śnieżenie) obudził mnie telefon, patrzę kto dzwoni, a tam 2 Elwiry dzwonią na 2 komórki :shock: A potem przez 1,5 roku okulistyczno-neurologiczny ping-pong :roll: Większość okulistów nie ma zielonego pojęcia o tego typu zaburzeniach wzroku. Szczęście jak trafi się do takiego, który przynajmniej wierzy, że pacjent nie ściemnia i wypisze skierowanie do specjalisty.

Od niedawna (zaczęło mi się dwoić 6 lat temu) dwoi mi się już i w poziomie i w pionie (wszystkie baby w telewizji mają wąsy :o a niektóre to nawet gadają nosami, mutanty jakieś :roll: ). Do tego dorobiłam się starczowzroczności jak u przeciętnego 50-latka (na wiosnę było jak u 45-latka), a mam 31 lat. I wszystko to leci w takim tempie, że trzeba by co kilka tygodni robić 2 pary nowych okularów.
Awatar użytkownika
Greta

Poprzednia

Wróć do Diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości