Szczeć pospolita - doświadczenia

Szczeć pospolita - doświadczenia

Postprzez hilis86 » Śro Mar 14, 2012 1:39 pm

Chciałabym aby powstał temat szczeci i Waszych doświadczeń z jej stosowaniem (Czy powodowała pogorszenie/polepszenie dolegliwości, w jakich dawkach i jakiej postaci). Dzięki:)

Ja zaczęłam stosować szczeć pospolitą od 21.lutego 2012 czyli niecały miesiąc temu, stosuję kupioną na allegro ( niestety droga ok.125 zł za 100ml ) nalewką niemiecką "Kardenwurzel Bio-Konzentrat". Kiedy zaczęłam stosować to już po pierwszej dawce pojawił się ból serca (ok.godziny po zażyciu 1 łyżeczki). Kolejne dni też mnie trochę bolało serce. Teraz zaczęłam zwiększać dawkę i przy zwiększaniu podobna reakcja. Mam zamiar dojść do 3 łyżeczek tego koncentratu/nalewki.
Lyme 19-letnia, autodiagnoza po 17 latach cierpienia i tułaczki po konowałach..LUAT dodatni,KKI dodatni, Koinfekcje - Babeszja,Bartonella,Myko,Chlam,Yers + EBV,Candida,Lamblie - Ponad 50 objawów..28 letni wrak człowieka..Strach pomyśleć co dalej..
Awatar użytkownika
hilis86

Re: Szczeć pospolita - doświadczenia

Postprzez hilis86 » Śro Mar 14, 2012 1:47 pm

Na allegro jest dostępna książka Wolf-Dietera Storla "Naturalne leczenie boreliozy" - na okładce jest właśnie szczeć. Jeszcze jej całej nie przeczytałam ale opisane są inne rodzaje szczeci oraz terapia przegrzaniem.
Lyme 19-letnia, autodiagnoza po 17 latach cierpienia i tułaczki po konowałach..LUAT dodatni,KKI dodatni, Koinfekcje - Babeszja,Bartonella,Myko,Chlam,Yers + EBV,Candida,Lamblie - Ponad 50 objawów..28 letni wrak człowieka..Strach pomyśleć co dalej..
Awatar użytkownika
hilis86

Postprzez hilis86 » Pią Maj 04, 2012 4:28 am

Za kilka dni będzie gotowa moja nalewka (własnej produkcji) z korzenia szczeci pospolitej na wódce;) Opiszę wrażenia jak zacznę stosować. Martwi mnie tylko jak wycisnę cenny trunek z korzenia, który większość wciągnął..Proporcje dałam następujące: 200 g suchego korzenia szczeci pospolitej (kupionej na stronie magiczny ogród) + 1000 ml (litr;) wódki (40%). To wszystko musi stać 2-3 tygodnie (ja chcę doczekać do 3 tyg.). Jak zacznę stosować "swoją" nalewkę to napiszę czy reakcja jest inna jak na tą kupną i oczywiście napiszę ile ml mi z danej ilości surowca wyszło i jak to porównanie cenowo wygląda.
Awatar użytkownika
hilis86

Postprzez joa63 » Pią Paź 19, 2012 9:15 pm

I jakie masz obserwacje po kuracji nalewką ze szczeci ?
blo,bab,bb,cpn,jers,myco,toxo...itd
Leczenie od stycznia 2010.
Poprawa znaczna (ale z okresowymi pogorszeniami)
joa63

Postprzez sigo » Śro Cze 19, 2013 1:32 pm

Witam ,
Chcę sprobówac leczenie szczecia; zamowilam w magicznym ogrodzie. Jakie sa Wasze opinie na temat skutecznosci, ew łączenia z Buhnerem. Czy sa jakies gotowe nalewki w sprzedaży? Jesli robicie sami nalewkę, to ma ktoś może namiar na dobry "towar" polskiego pochodzenia? ( ten z magicznego ogrodu jest chiński).
sigo

Postprzez z leśnej polany » Śro Lip 17, 2013 1:25 am

Szczedż z Magicznego Ogrodu faktycznie jest z Chin ...:( Kupiłam jednak mielony korzeń . Biorę 3x dziennie po czubatej łyżeczce..... zobaczymy. Jestem dowodem na to że protokół Buhnera nie działa / przynajmniej na mnie / . Sprawdziłam CD57...oraz Western Blot . Po ponad 1/2 roku intensywnego łykania kapsułek z BIOSE.PL / pełny protokól/ Nie ma siły.....to nie abaxy , nic nie działa na krętki :(
z leśnej polany

Postprzez feniks » Czw Lip 25, 2013 4:12 pm

szczeć to głównie zalecana jest na problemy stawowe. Ogólne działanie jest też ale dosyć słabe. A w sytuacji w której wchodzą w grę koinfekcje to na pewno jest niewystarczajaca
feniks

Postprzez maloe » Czw Lip 25, 2013 6:50 pm

Ponoć większość osób która nie reaguje na leczenie posiada koinfekcje. Bierze się atybiotyki i co tylko chcesz miesiącami a tu nie ma zadnej poprawy.
Ja jestem prawdopodobnie w takiej sytuacji z tym że zrobiłem masę testów na koinfekcje ale żaden nie wyszedł dodatnio. czas pokaże
maloe

Wróć do Protokół Buhnera i inne zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości