Wspieranie wątroby przy antybiotykoterapii

Coś na wzmocnienie i nie tylko Suplementy są bardzo ważnym czynnikiem w leczeniu

Wspieranie wątroby przy antybiotykoterapii

Postprzez Nalewka » Czw Sie 23, 2012 10:46 am

Czy i jeśli tak, to czego używacie do wspierania pracy wątroby i całego aparatu wydzielniczego w czasie leczenia chorób odkleszczowych?

Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami, sposobami na oczyszczanie, źródłami pozyskiwania ziół i medykamentów, sposobem przyrządzania i terminarzem przyjmowania, nazwami i składem gotowych preparatów, i wszystkim tym, co wiąże się z oczyszczaniem organizmu z pozostałości patogenów.
Awatar użytkownika
Nalewka

Re: Wspieranie wątroby przy antybiotykoterapii

Postprzez beta13 » Pią Sie 24, 2012 8:21 pm

Hmm.. Ja niezbyt oryginalnie cały czas używam Essentiale forte, a dla zwiększenia różnorodności kupuję też czasem coś innego. Ostatnio akurat Maximarrol. Jak mam kroplówki z biotraxonu obowiązkowo 3 X dziennie cholestil. I to jak na razie wystarcza (odpukać ;) !) i moja wątroba trzyma się dzielnie, lepiej niż ja cała niestety :(
Awatar użytkownika
beta13

Postprzez tanzania » Nie Wrz 02, 2012 12:18 am

O oczyszczaniu organizmu bardzo wiele sie mowi, a przynajmniej takie odnosze wrazenie. Teorii i sposobow jest wiele, jedna z nich jest dieta dr. Dabrowskiej... (stosowalem ok 3 tygodni i dobrze sie czulem) z pewnoscia odzywianie ma tutaj duze znaczenie. Slonecki proponuje swoja miksture oczyszczajaca, nawet jesli nie podzielamy jego pogladow, warto przejrzec jego artykuly -ciutke inne spojrzenie na zdrowie.
Awatar użytkownika
tanzania

Postprzez cytrynka » Pią Lis 09, 2012 10:16 pm

ja biorę hepatil 1x2t . i w dni z Biotraksonem 2x1t cholestil :)

no i dużoo naprawdę dużo wody niegazowanej .

ciekawe jaki lek osłonowy na wątrobę jest najlepszy :roll:
cytrynka

Postprzez szylka » Pią Lis 09, 2012 10:43 pm

ja bralam na poczatku sam hepatil ale pozniej przeszlam na esseliv duo. zawsze proby watrobowe mam ladne.
teraz jak zaczne abxy na nowo to tez bede brac esseliv i moze verdin dodatkowo.

objawy od I.2006-CIS (SM) ,bb chyba nie i co z tym?
szylka

Miejscowość: wlkp

Postprzez cytrynka » Wto Gru 18, 2012 11:29 pm

Pomóżcie proszęę :( odebrałam dziś wyniki badań .. amylaza ok ale próby mi wyszły AlT-48,50 i AsT-39,60
nie wiem co ma brać na tą wątrobę , od 3 dni biorę essentiale forte .. ale może znacie coś jeszcze co mogę brać , jakiś herbatki ? albo produkty które dobrze wpływają na wątrobę ..
wkurza mnie to .. nie dosć ,że musimy walczyć z ta parszywą bakterią to jeszcze się pilnowac z tymi dietami wszystkimi , zawkaszania odkwaszania tyśty ryśty ,diety na grzyba na wątrobę , zgłupieje niedługo od tego wszystkiego :?
ehh ,zdrowia i wytrwałości kochani .
cytrynka

Postprzez szylka » Śro Gru 19, 2012 12:02 am

przy leczeniu antybiotykami próby watrobowe moga skoczyc 3krotnie tez..
ja bralam wczesniej esseliv duo, teraz jak wrocilam do abx to esseliv forte. odpukac wszystko dobrze..

objawy od I.2006-CIS (SM) ,bb chyba nie i co z tym?
szylka

Miejscowość: wlkp

Postprzez MagJ » Śro Gru 19, 2012 1:22 am

Ja jestem po żółtaczce, i jedyne co mi REWELACYJNIE pomaga na watrobe, to zapisywane na recepte Hepa Merz. Jest to dosc drogie. sa to takie saszetki do rozpuszczenia w wodzie, ale zadne hepatile i esseliv itp nie dawalo tak dobrych i szybkich popraw w wynikach. Jesli masz takie zle wyniki to polecam ci sie zglosic do lekarza, i wydac te pieniadze na ten specyfik

(naprawde nie mam zadnego udzialu z polecania tego lekarstwa ;) - jest po prostu skuteczny!)

Postprzez z leśnej polany » Czw Gru 20, 2012 3:12 pm

także mielony ostropest....łyżkami ...3xdz.
z leśnej polany

Postprzez cytrynka » Pią Gru 21, 2012 10:01 pm

bardzo dziękuję ;) zapisałam sobie mam nadzieje ,że pomoże....
cytrynka

Następna

Wróć do Suplementy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość