Zioła do protokołu Buhnera- z Polski

Zioła do protokołu Buhnera- z Polski

Postprzez Prezes Fundacji » Wto Cze 05, 2012 4:32 pm

Fundacja BARTEK na Rzecz Osób z Boreliozą i Innymi Chorobami Odkleszczowymi: http://www.fundacja-bartek.pl
Prezes Fundacji

Re: Zioła do protokołu Buhnera- z Polski

Postprzez rycerz » Wto Cze 12, 2012 9:23 pm

Czekam na recenzje ludzi którzy już skorzystali. Dystrybutor wygląda na uczciwego, wysłał mi dokumenty certyfikujące jakość tych ziół, kontakt z klientem b. dobry. Cenowo wychodzi bardzo dobrze, bo zioła są mocniejsze od amerykańskich odpowiedników i wiecej tab w opakowaniach. Jak ktoś korzysta to niech się wpisze, ja jeszcze nie wykończyłem zamówionych z IHerb.
Awatar użytkownika
rycerz

Postprzez w_bilinski » Pon Cze 18, 2012 9:56 pm

Słuszna uwaga ze niektóre zioła są troche w mocniejszych steżeniach np Andrographis posiada sam koncentrat 10% a nie mieszankę koncentratu ze zmielonym zielem. W rdeście jest troche inny skład niż na przykład w Resveratrolu z Natures Way – tu jest duża część wyciągu z wina czerwonego a tylko 75 mg ekstraktu z rdestu. Podejrzewam ze te inne stężenia były powodem drobnych problemów jelitowych po moim przejściu na te preparaty. Zmniejszyłem wtedy dawkę o połowę i w 3 tygodnie doszedłem do zalecanych ilości bez większych problemów z tym ze musiałem to zrobić systematycznie, jestem ciekaw czy u was coś takiego miało miejsce.
w_bilinski

Postprzez TomaszK » Sob Cze 23, 2012 2:50 pm

To pewnie zależy od tego co wcześniej ktoś brał. Jeżeli stężenie składników aktywnych jest zbliżone to nie ma żadnej różnicy. Ja sam przeszedłem z Source Natural standaryzowanego do 8% w dawce 3*4*0,5 g na te same dawki czyli 3*3*0,67 g i nie odczułem żadnej reakcji mimo iż stężenie tam jest 10%. Ale w sumie takie przejście może mieć znaczenie jak ktoś ma delikatny żołądek bo ilość resveratrolu wzrosła o 25% a więc nie jest to znów tak mało.
TomaszK

Postprzez ulaluki » Śro Lip 18, 2012 10:14 pm

Zakupiłam od tego dostawcy, wydaje się byc rzetelny.
Byłabym wdzięczna teraz, gdyby mi ktoś powiedział jak mam zacząć stosować te zioła.
Chicałabym zacząć od rdesty, ważę około 48 kg, więc dawka maksymalna 6g/doba.

W opakowaniu jest 300 kapsułek, jedna waży 670g, 10% resweratrolu, czyli 67g.
To ile wynosi maksymalna liczba kapsułek na dobę?
Od ilu zacząć?
Mi wychodzą absurdalne liczby, z góry dziękuję za pomoc.
ulaluki

Postprzez feniks » Śro Lip 25, 2012 7:55 pm

6 gramów dziennie odnosi się do ekstraktu (standaryzowanego do 10% resveratrolu) a nie do samego resveratrolu. A więc dzielisz 6g/0,67g i to równa się 9 kapsułek dziennie.

Mam nadzieję że za późno tego nie piszę ale pamiętaj aby tak jak w książce Buhner doradza zacząć od 1 kapsułki 3 razy dziennie i co tydzień dorzucać 2-3 kapsułki bo inaczej organizm może się buntować. Ja juz jakiś miesiąc jestem na pełnych dawkach ( ważę ponad 90 kg więc biorę 12 kapsułek * 670 mg czyli 8g ekstraktu) więc wiem że systematyczne podnoszenie dawek jest dobrą radą :)
feniks

Postprzez ulaluki » Pią Lip 27, 2012 6:26 pm

Dzięki za odpowiedź.

Stopniuję dawkowanie, ale ja nie czuję w ogóle ziół na sobie, na razie jestem na małych dawkach, ale nic a nic nie ma żadnej reakcji, w żadną stronę.

Zresztą antybiotyków też specjalnie jakoś nie odczuwałam, lekarze się dziwili, że jestem w tak dobrym stanie.
ulaluki

Postprzez feniks » Pią Lip 27, 2012 7:09 pm

to dobrze że nic ci się nie dzieje - możesz swobodnie kontynuować zwiększanie ilości ziół. Reakcje na tak małe dawki mogą mieć tylko ludzie z alergią na te zioła.
Nie chciał bym cię martwić ale efekty przyjmowania ziół nie pojawiają sie po kilku dniach ich brania. Ja sam zaczołem odczuwać spadek objawów dopiero po niemal 2 miesiącach stosowania pełnych dawek. Taka specyfika choroby i jak na razie nie ma niestety sposobu który zmienia stan chorych w kilka dni. Jak na razie życzę cierpliwości i postępów :)
feniks

Postprzez lukaslu » Pią Sie 10, 2012 8:26 pm

Widzę że już trochę z was stosuje te zioła z biose. Po datach wpisów widzę że niektórzy juz kilka miesięcy. Jak wasze obserwacje. Może ktoś brał wczesniej z iherba i może zestawić skuteczność.
lukaslu

Postprzez cytrynka » Czw Sie 23, 2012 3:22 pm

Też jestem ciekawa jak się czujecie .. i czy faktycznie one pomagają ?
Czy można je brać razem z antybiotykiem ?
cytrynka

Następna

Wróć do Protokół Buhnera i inne zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości